Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZPV v Dražovicích

2. 10. 2010

 

V sobotu 2. 10. 2010 jsme se ráno v 8 hodin sešli u hasičky a vyrazili do Dražovic na Závod požární všestrannosti a štafetu požárních dvojic. Auto jsme nechali na parkovišti, kde se také konala štafeta dvojic a šli jsme po polňačce k myslivecké chatě, kde byl zahajovací nástup a start ZPV.
             Na nástupu nám řekli, že mladší zůstanou u lesa a začnou běhat ZPV a starší se zase projdou asi 1 km zpět na parkoviště a odběhnou si dvojice. Milan tedy s mladším družstvem zůstal a Lucka šla se starším družstvem na štafetu dvojic.
            Starší odběhli dvojice s časem 94:75 s bez tresntých bodu, uklidili věci do auta a vrátili se zase zpět povzbuzovat mladší, kteří se se startovním číslem 25 chystali na start ZPV. Po trati nasbírali 20 tr. bodů a trať zaběhli za 27:15 min.
            Po doběhnutí všech mladších družstev začali běhat ZPV starší a mladší šli na dvojice a pak se zase vrátili povzbuzovat starší, kteří měli startovní číslo 65. Trať zaběhli za 33:2 min a nasbírali celkem 15 tr. bodů.
            Než všichni všechno doběhli, měli jsme volno a občerstvení. Jelikož se na tuto soutěž sjelo 61 družstev mladších a starších, konaly se nástupy pro každou kategorii zvlášť.
            Mladší s výsledným časem 47:15 min skončili na 14. místě.
            Starší s výsledným časem 41:84 min skončili na 8. místě.
Vyhodnocoval se zde i VYŠKOVSKÝ SOPTÍK za uplynulou sezónu.
Mladší družstvo skončilo na 6. místě.
Starší družstvo, které už odešlo, skončilo na 4. místě.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář